Родинні зв'язки всі серії

Серіал драма «Родинні зв'язки »:

Марія – колишня вихованка дитячого будинку. Будучи ще зовсім юною, вона завагітніла, проте залишити дитину не входило в її плани. Загартована важким дитинством, дівчина рішуче йшла до своєї мети вибитися і стати успішною жінкою.

Через роки всі плани Марії реалізувалися. Тепер вона – директор успішної юридичної фірми. У неї заможний чоловік та дві люблячі дочки. Всі свої проблеми жінка легко і обдумано вирішує без будь-яких сумнівів. Однак на цей раз Марії доведеться відповісти за минулі помилки. Якось до неї в офіс є молода дівчина, яка заявляє, що вона – її дочка, і вимагає велику суму грошей. У залишених дівчиною документах Марія знаходить підтвердження її слів. Як тепер поступити жінки: і далі зберігати таємницю або ж виправити старі помилки, відновити колись перервані родинні зв'язки?

Серіал Родинні зв'язки 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Родинні зв'язки » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Родинні зв'язки 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
-->
Серіал Родинні зв'язки всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Родинні зв'язки онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Родинні зв'язки (2018)