Потрібен чоловік

Про що серіал мелодрама «Потрібен чоловік »:

Микита і Лера вже давно разом. Однак справа в тому, що дружина зовсім не вірна своєму чоловікові і з радістю проводить час зі своїм коханцем. Майя ж мріє про те, щоб знайти чоловіка своєї мрії і нарешті стати матір'ю. Однак як би вона не старалася, їй не вдається знайти того, хто зміг би підкорити її серце. І розуміючи, що найімовірніше вона так і не знайде коханого, вона просто вирішує, що їй необхідно завагітніти. І в цей момент коли вона шукала ідеального батька для своєї майбутньої дитини, життя її зіштовхує з Микитою.

Здавалося б ці люди настільки різні, та й до того ж чоловік все-таки одружений, але їхня зустріч не проходить без наслідків.
Несподівано один для одного вони дуже сильно поскандалили і саме ця сварка і призводить до того, що подальші зустрічі змушують їх переглянути свої погляди на життя. Чоловік починає придивлятися до жінки і навіть порівнювати її зі своєю дружиною. Він розуміє заодно, що Лера вже давно на нього не звертає уваги і він їй потрібен не як чоловік, а як грошовий мішок, чого зовсім не скажеш про Майю, так мріє про сім'ю та дітей. Микиті доводиться багато чого зрозуміти, як і обом жінкам. Що ж чекає всіх цих героїв і кому з них вдасться випробувати справжнє щастя або ж нікому з них так і не пощастить?

Серіал Потрібен чоловік 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Потрібен чоловік » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Потрібен чоловік (2018)