Розклад доль

Про що серіал мелодрама «Розклад доль »:

Дії драматичного фільму охоплює відразу кілька періодів: починаючи з середини 60-их років і до сучасного періоду. Ленінград. Сімейство Смирнових позбавляється свого головного годувальника, який загинув при трагічних обставинах. Вдові тепер доведеться самій, подбає про двох сорванцах Петра і Павла. Брати живуть з матір'ю у звичайній комунальній квартирі, і незважаючи на кровну спорідненість, абсолютно несхожі за характером. Другий зростає серйозним і тягнеться до знань, бажаючи охопити все більше спектр незвіданого. Інший же намагався отримати все і відразу, без зусиль і старань, вважаючи це марною тратою часу. На дворі 1971 рік.

Заповзятливий бешкетник вперше сяде грати в доміно з дорослими дядьками на гроші. І виходить, що позитивного хлопця ніхто не може обіграти. Навколишні чоловіки, починають шанобливо до нього звертатися по імені та по батькові, а у самого хлопця з'являється перший постійний заробіток. Поступово гра в доміно переходить на другий план, і він відточує свою майстерність у картежном справі, поки братик пише за нього твори в школі. Так він заробляє їм на джинси, а мамі допомагає з продуктами. Приметившие обдарованого самородка міліціонери пропонують Петру співробітництво: з їхнім завданням, він спеціально програє величезну суму прибулому перевіряючому.

А ті в подяку рятують картяра від небезпечних злочинців. Родичі закінчують школу: Паша вступає до політехнічного ВУЗУ, а Петя в гірський інститут. Надходження до закладу йому гарантовано владних посадовців за програш в карти. Також молодий чоловік захоплюється самбо, яке йому так необхідно в його ризикованій справі, де часто доводиться мати справу з кримінальним світом. Час швидкоплинний і ось він вже робить пропозицію коханій і збирається одружитися. Його обраниця, вітряна красуня і дочка заможного чиновника з Верхненартовска. Щедрий тесть обіцяє перспективну посаду харизматичному зятеві, а Павло на веселій і багатою весіллі знаходить свою долю – чарівну Нонну.

Серіал Розклад доль 1- 9, 10, 11, 12 серія дивитися онлайн всі серії підрят 12 серий

Мелодрама «Розклад доль » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Розклад доль (2007)