Дожити до кохання

Про що серіал мелодрама «Дожити до кохання »:

Молода і красива дівчина Ліза, росла без матері, її вихованням займався люблячий і турботливий батько. Папа займався не тільки улюбленою дочкою, але і керував власним бізнесом - невеликим готелем. В майбутньому, він збирається передати кермо влади своїй доньці, що б її сім'я жила в достатку і не знала труднощів.

Єлизавета закохана в прекрасного хлопця Андрія, з яким збирається провести, все своє життя. Молоді люди готуються до весілля, і з нетерпінням чекають урочистий захід. Але, на зміну радості і щастя приходить біда: батько нареченої потрапляє за ґрати за сфабрикованим звинуваченням, а його бізнес віджимає впливова Аріна Мельникова.

Героїня фільму «Дожити до любові» всіма силами намагається витягнути свого батька з в'язниці, і повернути сімейний готель. Але, змагатися з владної Мельникової їй виявляється не під силу. Тоді Ліза вирішує піти на хитрість. Щоб викрити свого ворога, вона розлучається з Андрієм і виходить заміж за сина Аріни, Олексія. Незабаром героїня дізнається, що мати Олексія зруйнувала його життя, розлучивши з коханою дівчиною. Він так само її ненавидить і мріє помститися. Об'єднавши свої зусилля, подружжя починає мстити.

Коли перемога виявляється зовсім поруч, і ворог майже переможений, Єлизавета дізнається шокуючу новину про свою свекруху. Таємницю яку вона дізналася, ретельно приховували протягом багатьох років ...

Серіал Дожити до кохання 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Мелодрама «Дожити до кохання » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Дожити до кохання (2017)