Ольга 4 сезон (2020)

Про що серіал мелодрама «Ольга 4 сезон (2020)»:

Історія Ольги і перипетій її життя продовжують інтригувати і цікавити глядача. Вона довгу частину свого існування намагалася тягнути на своїх тендітних плечах все різношерсте сімейство: дітей від різних шлюбів, батька алкоголіка і сестру Олену, яка вічно примудряється потрапляти в неприємності з чоловіками. Звикла жертвувати своїм особистим щастям заради близьких, вона нарешті зустрічає гарного і привабливого хлопця Гришу, яких закохується в неї з першого погляду. Правда Оля не вірить в перспективу цих відносин і виявляється права. Після багатьох сумнівів, мук і страждань пара розлучається, а Григорій практично одружиться з іншою, але раптова поява Олі на весільному торжестві зірвало одруження.

Втім, наречений і до неї не повернувся. Олена намагається познайомити зневірену сестричку з успішним підприємцем Володею, який ставить собі за мету підкорити примхливу і горду жінку. Але в останньої, як завжди, бракує і своїх турбот з сім'єю. Мало того, що Ленка підкинула їй дитинку, якого вона народила від Пушкіна, тут ще й старша дочка Аня, не знайшовши в собі сили пережити розлуку з коханою починає захоплюватися алкоголем. Щоб витягнути Анну з нескінченних загулів батько влаштовує її на роботу в Торговий центр, де дівчина знайомитися з новим шанувальником Львом. У новому сезоні шанувальникам доведеться разом з героїном пережити всі тяготи, сплески і розчарування буднів. Але вона сильна оптимістка і ніколи не здається, особливо якщо мова йде про рідних, нехай і недолугих, але улюблених.

Серіал Ольга 4 сезон (2020) Яна Троянова, Василь Кортуков, Аліна Алексєєва, Максим Костромикін, Мухаммед Абу-ризики, Ксенія Суркова, Роза Хайруллін, Тимофій Зайцев, Гоша Куценко, Анастасія Матвєєва, Павло Майков, Юрій Борисов серія дивитися онлайн всі серії підрят 20 серий

Мелодрама «Ольга 4 сезон (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ольга 4 сезон (2020)