Пізній термін

Про що серіал мелодрама «Пізній термін »:

Головна героїня серіалу - молода жінка Лера Смирнова. З боку вона може здатися просто втіленням ідеальної успішної жінки. Вона була сильною, впевненою в собі. Дивлячись на неї, здавалося, що вона вміє бути щасливою і насолоджуватися кожним прожитим днем. І вона може з гордістю заявити про те, що всього добилася самостійно, без будь-чиєї допомоги. Вона народилася і виросла в невеликому провінційному містечку. Вона завжди мріяла стати знаменитою і відомою журналісткою. Ось тільки в рідній провінції з такими ідеями у неї нічого б не вийшло, тому вона переїхала в Москву. Знадобилося чимало часу і зусиль, але вона добилася бажаного. Тепер у неї було власне інформаційне агентство. Коли вона жила в провінції, вона мріяла зустрітися з метром журналістики - Юрієм Смирнова.

Вона сподівалася, що одного разу їй вдасться це зробити. Але вона й уявити собі тоді не могла, що вийде за нього заміж. Її шлюб був щасливим, а кар'єра - завидною. З боку її життя здавалося прикладом для наслідування. Але одного разу в її життя приходять великі зміни, до того ж не в кращу сторону. Коханого чоловіка хтось намагається вбити. Лише дивом йому вдається залишитися в живих, проте він впадає в кому. Лікарі не дають ніяких прогнозів і залишається лише терпляче чекати. Лера не може в це повірити. Ще недавно її життя було схоже на казку, а тепер вона навіть не знає, що її чекає завтра. Вона впадає в депресію і більше не знаходить нічого радісного для себе в цьому житті. Так проходить якийсь час. А потім в її житті з'являється чоловік. Коханець знову змушує її з надією подивитися на навколишній світ, повірити в себе.

Але і ця радість виявляється недовгою. Лера завагітніла. Але вона навіть рада цьому, адже вона так давно мріяла стати мамою. Звичайно, якби вона завагітніла від Юрія, це новина доставила б їй набагато більше радості. Однак вона була впевнена, що лише дитина зараз допоможе їй впоратися з непростою ситуацією в житті. Вона сподівалася знайти в ньому натхнення, сенс життя. Але і на цей раз доля вирішує випробувати жінку. Раз по раз вона підкидає Лері нові труднощі, щоб та росла, понад силу і вчилася. Зараз головна героїня виявляється в ситуації, яку не пошкодуєш навіть ворогові. Вона повинна зробити вибір, а на кону стоять життя її довгоочікуваного дитини або життя коханого чоловіка. Який би вибір вона не зробила - це назавжди змінить її життя і її саму ...

Серіал Пізній термін 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Мелодрама «Пізній термін » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Пізній термін (2020)