Пустеля

Про що серіал мелодрама «Пустеля »:

Микола Крилов - досвідчений підполковник ГРУ, за плечима якого безліч успішно виконаних операцій. Чесний і хоробрий офіцер, побував у всіх гарячих точках ближнього зарубіжжя, і жодного разу не підводив своїх бойових товаришів. Він не раз прикривав спини своїх солдатів, ризикуючи власним життям. Але одного разу, герой фільму «Пустеля» отримав важке поранення в бою і після тривалої реабілітації, був направлений для подальшого проходження служби в штаб.

Одного разу, розвідка здобула важливу інформацію про підготовлюваний теракт в одному з великих міст Росії. Ватажком терористів виявляється колишній однокурсник Колі, Масуд, який багато років тому перейшов на бік бойовиків. Тепер, він впливовий польовий командир невеликого держави розташованого в пустелі центральної Азії. По його слідах відправляється група спецназу під командування брата Крилова, Олександра, яка викрадає ватажка бандитів і доставляє на прикордонну заставу. Тепер можна зітхнути з полегшенням, адже терорист швидко розколоти під натиском співробітників ФСБ і здасть своїх відморожених братів.

Але несподівано, йому допомагає бігти Крилов, який переходить через кордон з Масудом і виявляється в по-серед безлюдної пустелі. Ніхто не міг зрозуміти, навіщо непідкупний і відданий своєму народові Коля, став зрадником? Але після розмови слідчого з братом підозрюваного, все стає ясно. З'ясовується: у Миколи хворий чотирнадцятирічний син Сергій, який потребує дорогої операції. Його батько став заручником безвихідній ситуації, він - цілий підполковник ГРУ не може врятувати власного сина, коли бандити можуть без проблем йому допомогти. Всі впевнені, що офіцер піддався слабкості і зрадив свою країну, і тільки одна людина не вірить цьому - його молодший брат ...

Серіал Пустеля 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Мелодрама «Пустеля » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Пустеля (2018)