Сонячне коло (2021) всі серії

Серіал детектив, мелодрама «Сонячне коло (2021)»:

На дворі спекотне літо 1979 року. У столиці Радянського Союзу йде повним ходом підготовка до майбутнього міжнародного спортивного заходу, Олімпіаді-80. Молодому слідчому московського кримінального відділу Олександру Єршову доручена важлива місія, розібратися зі справою про угруповання спекулянтів, валютників та контрабандистів, які орудують в цирку. Після того, як оперативник втратив близьку напарника, який працював під прикриттям над секретним завданням, для Саші ставати принциповим питання: знайти, знешкодити і покарати тих, хто винен в його фатальною смерті.

Тепер йому доведеться, слідуючи легендою влаштуватися в цирк в якості професійного піаніста. У Саші немає багато часу на розкачку і тому діяти доводиться рішуче і напевно вливаючись в цирковий колектив, стати своїм хлопцем і налагодити дружні відносини. Але більше його увагу привертає красуня гімнастка Ніночка, в яку він давно і таємно закоханий, перш спостерігаючи за її виступами, як шанувальник її таланту. Тоді Єршов ще не знав, що за його обраницею вже доглядає впливовий чиновник з урядових кіл. Перейти дорогу такій людині, вже точно чекай біди!

Серіал Сонячне коло (2021) 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Дивитися серіал «Сонячне коло (2021)» онлайн всі серії

Серіал Сонячне коло (2021) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Сонячне коло (2021) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Сонячне коло (2021)