Сезон дощів всі серії

Серіал мелодрама «Сезон дощів »:

У сімейному житті повно сюрпризів. Часто люди не усвідомлюють, що разом їм доведеться прожити довгі роки. І що друга половинка відкриє всі свої якості, які можуть шокувати. У цьому переконалися приваблива блондинка модельної зовнішності Віра і її чоловік Олег. Вони разом дванадцять щасливих років. Між ними царі взаєморозуміння і любов. Вони прекрасно сумісні, мають схожі інтереси і здаються ідеальною парою, якій допомагає доля. Але починається несприятливий період, коли часто виникають конфлікти і сцени ревнощів на порожньому місці.

Виявляються «скелети в шафі», здаються абсолютно несподіваними. Щоб зберегти руйнуються відносини, подружжю необхідно шукати компроміси, підбирати потрібні слова, йти наперекір власній гордості заради коханої людини. Але обидва - сильні і наполегливі особистості, які не бажають миритися. Напруга в колись щасливу родину наростає, лайка все частіше, до розриву залишається кілька кроків. Герої повинні врятувати тріщить по швах шлюб. Але доля готує закоханим небезпеки, трагедії і позбавлення. На які вчинки готові самовпевнені і непоступливі особистості заради любові? Чи можна витримати випробування і не розлучитися?

Серіал Сезон дощів 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серій

Дивитися серіал «Сезон дощів » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Сезон дощів 8 серій онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Сезон дощів всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Сезон дощів онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Сезон дощів (2021)