На світанку

Про що фільм мелодрама «На світанку »:

Олена Виноградова росла в повній і благополучній родині. Їхні стосунки були справжнім зразком для багатьох - дружні завжди стоять один за одного горою. У будинку був достаток, адже батько сімейства Роман займала пост генерального директора у великій фірмі, тому його дружина і дочка завжди отримували те, що хотіли.

Одного разу в будинок постукала біда. У той день батько Олени як завжди відправився проводити вихідний на полювання, але по трагічне випадковості виявився застреленим. На світанку фільм 2019 всі серії дивитися онлайн на sserial.net. Змиритися з втратою батька Олені було нестерпно важко, а от мати на подив швидко прийшла в норму. Ніби і НЕ було ЦИХ страшних днів. Незабаром цьому знайшлося пояснення.

Минуло кілька місяців після смерті старшого Виноградова, коли Лена дізналася в таємному зв'язку матері з партнером батька Борисом. По всій видимості, ці відносини зародилися задовго до трагедії, і це ще сильніше поранило дівчину. Не знайдете що сказати матері вона сіла в машину і розігнав її до межі. НЕ впоравшись з керуванням, вона вилетіла з траси в кювет і отримала серйозні поранення.

У себе Лена прийшла вже в лікарняній палаті і виявила, що події останніх двох років їй невідомі. Втрата пам'яті забрала спогади про смерть батька, віроломства матері і навіть наречений тепер здається їй зовсім чужою людиною. А тим часом в родині Олени плетуться інтриги, і комусь її хвороба стала дуже доречною на руку.

Мелодрама «На світанку » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » На світанку (2018)