Остаточний вирок

Про що серіал мелодрама «Остаточний вирок »:

Анна Дмитрівна працює суддею не перший рік, і за весь цей час виносила виключно справедливі вироки. Вона ніколи не брала хабарів і не йшла на взаємовигідні угоди з криміналом, а справи все можливе, щоб винуватці отримували по заслугах. Одного разу, відбувається ДТП зі смертельними наслідками. Невідомий злочинець у п'яному вигляді збиває на смерть жінку, і ховається з місця злочину.

Через кілька годин, водій-вбивця з'являється в поліції і в усьому зізнається. Лиходієм виявляється якийсь Горохів, який у же бував в місцях позбавлення волі. Він відмовляється від адвоката і вимагає швидкого суду, який відправить його за ґрати на довгі роки. Досвідчена героїня фільму «Остаточний вирок» щось запідозрила і вирішила не поспішати з цією справою, а уважно у всьому розібратися. Тим часом відбувається викрадення її чотирнадцятирічної дочки Крістіни.

Аня не знає хто її викрадач, але то що ця людина з нею перетинався в минулому - впевнена на сто відсотків. Героїня навіть не підозрює, що крім цієї біди існують і інші неприємності. Її чоловік Володимир заборгував велику суму грошей впливовому бандиту, який не прощає боржників. Щоб врятувати свою дочку, жінці треба буде пройти через всі кола пекла, викрити зрадника і зустріти справжнього вірного друга ...

Серіал Остаточний вирок 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Остаточний вирок » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Остаточний вирок (2018)