Прошу повірити мені на слово

Про що серіал мелодрама «Прошу повірити мені на слово »:

Головна героїня фільму "Прошу повірити мені на слово" - Катерина Суворова, чудовий лікар, вірна дружина і турботлива мати. В сім'ї Суворовых панує любов і взаєморозуміння, коханий чоловік завжди підтримає і допоможе в будь-якій справі, а маленька донечка, постійно радує своїх батьків і дарує їм непередавані, позитивні емоції. Катя була впевнена, що їх щастя безмежне, і так буде завжди.

Але одного разу, після святкування дня народження дочки, героїня приходить в себе на підлозі, в калюжі крові, з пістолетом в руках, а поруч виявляє застреленого чоловіка. Поліція без довгих розслідувань звинувачує у вбивстві Катю, ще б, доказів що вказують на неї більше ніж потрібно, а сама Катя пояснити нічого не може, вона не пам'ятає чим закінчився нещасливий вечір. За ґратами інтелігентної Каті зовсім не просто, вона змушена освоїти нову професію, і відстоювати свою честь.

Протягом довгих років, вона постійно думала про вбивство, і не могла повірити, що власними руками, вбила самого близького і дорого чоловіка. Через довгі роки, Катерина виходить на свободу, і першим ділом знаходить свою дочку, але, на її підтримку розраховувати не варто, адже вона до цих пору впевнена, що батька вбила матір...

Серіал Прошу повірити мені на слово 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Мелодрама «Прошу повірити мені на слово » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Прошу повірити мені на слово (2015)