Білі троянди надії

Про що серіал мелодрама «Білі троянди надії »:

Молода і красива дівчина Женя, навчається в музичному училищі і мріє стати відомою співачкою. Але, поки вона користується популярністю лише серед своїх знайомих студентів, які проживають разом з нею в гуртожитку. Одного разу героїня мелодрами Білі троянди надії знайомиться з хорошим хлопцем Федором.

Між ними виникає взаємне почуття першої любові. Молоді люди дуже серйозно ставляться до свого майбутнього та планують після навчання, узаконити свої стосунки на все життя. Тільки відбувається непередбачене: Федора відправляють на практику далеко від коханої, піднімати грандіозне будівництво. На прощання закохані поклялися у вірності один одному. Через рік розлуки студентка, як і раніше вірить, що її милий скоро повернеться і вони одружаться. Тільки від нареченого немає ні слуху, ні духу. Після закінчення навчання, Євгенія виселяється з гуртожитку і підшукує для себе нове житло. Тим часом, Федір посилає своїй нареченій довгоочікувана звістка про швидке повернення.

Комендант гуртожитку недбало поставилася до найважливішого листа в житті обох закоханих і не передала його Дружині. Дівчина подумала, що улюблений забув її і знайшов собі іншу. Тільки Федя повернувся, і першим ділом кинувся до коханої. Він купив білі троянди надії і відправився за старою адресою. Ось тільки Жені давно тут немає, і ніхто не знає де вона тепер живе. Незабаром дівчина вийшла заміж за іншого і родила йому дітей. От тільки замість щастя, вона знайшла муки, нестерпний розлуку з дітьми і зрада чоловіка...

Серіал Білі троянди надії 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серії

Мелодрама «Білі троянди надії » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Білі троянди надії (2011)