Дипломат (2018)

Про що серіал мелодрама «Дипломат (2018)»:

Колись перспективний продовжувач спадкових традицій пан Лучників, був надією своїх рідних, які вважали його гідною заміною собі. Він народився в родині дипломатів і всім оточуючим вже було зрозуміло, ким стане цей малюк. Звичайно і самі батьки доклали чимало зусиль і постаралася дати єдиному синові престижне і належну освіту. Сам хлопець був не проти вчитися і показував відмінні результати, будучи посидючим учнем і старанним студентом. Він не хотів підводити або розчаровувати близьких.

Але проходить зовсім небагато часу, і юнак статут весь час тримати себе під контролем, вирішує пуститися у всі тяжкі і вдихнути на повні груди ковтка свіжого повітря. Він так втомився бути хорошим хлопчиком, що надумав трохи пограти в поганого хлопця. Герой звичайно ж потрапляє в історію, але своєчасне підключення потрібних батьківських зв'язків витягують авантюриста з халепи. Адже в іншому випадку двері будь-якого посольства перед ним будуть закриті. Здається, в той раз пронесло.

Ось навчання закінчена і молодого фахівця відправляють на стажування в дипломатичне консульство іншу країну. Все начебто вибудовується, як і мріялось, але бешкетник знову відзначився і в цей раз перед послом. Омріяна кар'єра закінчилася, навіть не розпочавшись. А всьому виною жіночі чари, перед якими чоловік не може встояти, перекочевывая від однієї красуні до іншої. Але на певному етапі він розуміє, що так далі не може, пора зупинитися і задуматися про сенс подальшого існування.

Серіал Дипломат (2018) 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серій

Мелодрама «Дипломат (2018)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Дипломат (2018)