Ангеліна

Про що серіал мелодрама «Ангеліна »:

Молода дівчина Ангеліна, успадкувала від своєї бабусі секрети народної медицини і рецепти лікувального зілля. Користуючись своїми знаннями, вона безкорисливо допомагає всім жителям рідного села. Героїня зустрічається з сільським красенем Павлом, і зовсім скоро збирається вийти за нього заміж.

Але, в їх відносини втручається підступна Інга, яка теж закохана в Павлика. Прикидаючись подругою, вона плете інтриги проти своєї суперниці і намагається розлучити Пашу з нареченою. Одного разу, вона скористалася нагодою і спокусила його. Опинившись в центрі ганебного скандалу, Павло змушений одружитися на хитрою і розважливою Інге, і назавжди забути свою кохану. Через чотири роки, в їхній родині трапляється біда.

Двоє маленьких синів сильно захворіли, і Паша відправився за допомогою, не в лікарню, а колишній нареченій. Він на колінах благав травницю, врятувати його дітей. Ангеліна забуває про минулі образи і поспішає допомогти малюкам. Тільки, в процесі лікування, один з дітей помирає. Звичайно в його смерті звинуватили нещасну дівчину. Тепер, їй належить відповісти перед законом за злочин якого вона не скоювала ...

Серіал Ангеліна 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Мелодрама «Ангеліна » дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ангеліна (2018)