Герої Енвелла (2017)

Про що серіал мелодрама «Герої Енвелла (2017)»:

Артем, Кіра, Віктор і Філіп; четвірка шкільних приятелів, що обожнюють комп'ютерні ігри. Хлопці навіть на уроках примудряються сидіти в смартфонах, що викликає невдоволення суворої вчительки. Одного разу вона забирає всю їхню техніку і замикає в учительській. Артем з приятелями вирішує як-небудь пробратися в кабінет і взяти свої речі назад. В учительській їх увагу приковує дивний ноутбук, залишений минулої ночі таємничою людиною. Цікаві хлопці включають пристрій, і тут же активується портал в фентезійний світ.

Виявляється, школярі запустили гру під назвою Герої Енвелла Вони потрапляють в захоплюючий світ, де є магія, чарівництво, де лиходії намагаються захопити світ цілком, використовуючи безмежну міць. Тепер звичайні школярі перетворюються в захисників цієї казкової країни. Їм доведеться уберігати її від лиходія Моргартен і його помічниці Саламандри. Спочатку Арт, Кіра, Вик і Філ не розуміють, яким чином вони опинилися в такому дивному місці. Але поступово вони обживаються, у них з'являється власну зброю.

Арт, наприклад, перетворюється на справжнього лицаря з мечем і потужним щитом. Егоїстична, але дуже відважна Кіра бере в руки арбалет. Вік і Філ стають їхніми помічниками в грі Герої Енвелла ;. З кожним разом пройти далі стає складніше, міць противників наростає.

Паралельно захоплюючій грі приятелям потрібно вчитися в школі. Це в світі фентезі вони; справжні герої, а ось в реальності вони; звичайні учні, батьки яких контролюють їх утворення. Поєднувати школу і гру стає все складніше, але Арт і його друзі кожен раз придумують щось оригінальне, щоб вирішити проблему.

Серіал Герої Енвелла (2017) 1- 23, 24, 25, 26 серія дивитися онлайн всі серії підрят 26 серий

Мелодрама «Герої Енвелла (2017)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Герої Енвелла (2017)