Мі-мі-мішки (2015)

Про що серіал мелодрама «Мі-мі-мішки (2015)»:

Веселий, пізнавальний мультсеріал про двох ведмежата – буром по імені Інокентій і білому, якого всі звуть Білою Хмаркою. Північний ведмідь давним-давно приїхав в гості, та так і залишився жити в лісі поряд з Кешей. У кожної п'ятихвилинної серії авторам вдалося розповісти захоплюючу історію про те, як ненав'язливо та без сварок можна домогтися бажаного результату.

Малюки збирають ягоди і гриби, плескалися в річці, ловлять рибу. Вони із задоволенням читають книжки і літають на Місяць. Кеша – заводила, придумує щось новеньке, прогресивне, адже він любитель гаджетів у всіх проявах і фанат комп'ютерних ігор, а його приятель любить все натуральне, те, що не зашкодить природі. Умненькому білому ведмежаті вдається захопити одного господарськими справами – збирати врожай, майструвати інвентар.

Коли не виходить заснути, можна вважати овечок, закручувати капає кран, ганятися за комарами – все безрезультатно. Справжній друг неодмінно допоможе розібратися. Так і сталося в черговій серії. Білий зрозумів, клишоногий товариш переграв в планшет і йому терміново потрібна фізична активність на свіжому повітрі. Ліки подіяло, до вечора бурий вже лап не відчував і спав як убитий.
Пустунчика весь час потрапляють в непрості ситуації, з яких буває складно вибратися, але справжню дружбу все дарма.

Серіал Мі-мі-мішки (2015) 1- 147, 148, 149, 150 серія дивитися онлайн всі серії підрят 150 серий

Мелодрама «Мі-мі-мішки (2015)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Мі-мі-мішки (2015)