Здоровила (2019)

Про що серіал мелодрама «Здоровила (2019)»:

Кілька років тому батьки віддали свого сина в секцію з волейболу, в надії на його успішне майбутнє, але Михайло не зміг продемонструвати свою майстерність, та й маленький зріст абсолютно не підходив цього виду спорту. Незважаючи на всі труднощі, Ковальов продовжував рухатися невеликими кроками до успішної кар'єри, і невдовзі зайняв місце тренера.

Протягом декількох років чоловік наполегливо працював і добився пристойних результатів. У нього могла бути відмінна кар'єра, але він не зміг тримати емоції. З-за хамської поведінки і поганого ставлення до жіночого колективу, його зі скандалом виганяють з Суперліги. Подібна подія вибило Михайла з колії. Він усе життя присвятив спорту, і тепер був змушений починати спочатку.

Обміркувавши ситуацію, Ковальов вирішив використати останню можливість і повернутися на вершину успіху. Він відправився вглухую провінцію, де став тренером місцевої команди, яка займала найнижчі позиції в турнірній таблиці. На новому місці наставник стикається з цілим рядом труднощів. Команда налаштована проти знаменитого хама, а колишня дівчина мріє помститися за всі свої образи і зірвати грандіозні плани. Проректор теж не залишається осторонь, постійно заважаючи домагатися поставленої мети.

Серіал Здоровила (2019) 1- 18, 19, 20, 21 серія дивитися онлайн всі серії підрят 21 серія

Мелодрама «Здоровила (2019)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Здоровила (2019)