СашаТаня (2019) всі серії

Серіал комедия «СашаТаня (2019)»:

Саша і Таня знову з шанувальниками і продовжують радувати, вражати і дивувати. Хлопці давно разом і вже встигли пережити чимало розчарувань, щасливих моментів, випробувань і радості. І завжди їх виручав оптимістичний настрій. В останньому сезоні Олександр Сергєєв звільнився від офісного рабства і пішов у вимушену декрет. Фінанси маленького сімейства, як завжди, залишає бажати кращого, адже принциповий синок татуся-олігарха як і раніше не бажає, щоб заможний татусь допомагав йому.

Але їсти хочеться, незважаючи на принциповість. Якщо ще враховувати, той факт, що їх чекає щомісячна іпотека за квартиру. Таня більше не бажає сидіти вдома і приймає, рішення, що тепер заробляти гроші буде вона. Продовження серіалу починається з того, що Сильвестр Андрійович нарешті виходить на свободу. Мільярдер залишається без величезного капіталу, так як його синок Сашенька за час відсутності родича не зміг втриматися від спокуси і вклав всі стан в чергову авантюру з купівлею криптовалюта. Але сам підприємець не сильно засмучується, у нього вже зріє план, як він може повернути собі успіх і достаток. У нових епізодах шанувальники побачать: ремонт в дитячій кімнаті, Саша відправиться за покупкою мотоцикла і ще багато цікавого, неординарного і завжди смішного.

Серіал СашаТаня (2019) 1- 13, 14, 15, 16 серія дивитися онлайн всі серії підрят 16 серий

Дивитися серіал «СашаТаня (2019)» онлайн всі серії

Серіал СашаТаня (2019) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися СашаТаня (2019) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » СашаТаня (2019)